چگونه با ارس یار همکاری کنم؟

هتل در جلفا

خبرنگاران افتخاری

دوستانی که دست به قلم یا دست به دوربین هستند و دوست دارند در مورد دیدنیهای روستا و منطقه خودشان اطلاعات بیشتری را با سایرین به اشتراک بگذارند میتوانند در قالب خبرنگاران افتخاری ارس یار با ما همکاری کنند.  عکسها، مقالات و پستهای ارسال شده توسط این دوستان با نام خودشان و با ذکر آدرس صفحه اینستاگرام یا آدرس سایت/وبلاگ شخصی شان در ارس یار منتشر خواهد شد. 

بازار جلفا

میزبان مسافران

دوستان و عزیزانی که علاقه مند به برقراری ارتباطات نزدیک با گردشگران و مسافران هستند و امکانات لازم برای همراهی مسافران را دارند میتوانند به عنوان راهنما و میزبان با ارس یار همکاری کنند. 

راهنما و میزبان کسی است که برای یک یا چند روز گردشگران را برای مشاهده جاذبه های طبیعی روستا همراهی و برای تهیه غذای خانگی و اقامت یا کمپ در محل روستا هماهنگیهای لازم را انجام میدهد.

همکاری-با ارس یار

صاحبان کسب و کارها

صاحبان کسب و کارها (صاحبان هتل، اقامتگاه، رستوران، کافی شاپ، مراکز خرید، و … )که تمایل دارند خدمات و محصولات خود را از طریق ارس یار به مسافران و گردشگران  معرفی نمایند؛ میتوانند از طریق لینک معرفی کسب و کارها که دسته بندی مربوط به آن را در زیر این کادر میبینید؛ آگهی رایگان مربوط به کسب و کار خود را در ارس یار ثبت کنند.