مقایسه امکانات، موقعیت و قیمت هتلهای جلفا

شاید شما به عنوان یک مسافر انتظار داشته باشید که قسمت اعظم هتلهای جلفا در مرکز شهر واقع شده باشد اما چنین نیست زیرا اغلب مراکز تفریحی یا مراکز خرید در در جاده کلیسا و مسیر میدان عاشورا تا میدان گمرک مستقر هستند و به همین دلیل رستوران ها هتل ها و مراکز رفاهی نیز در نزدیکی مراکز خرید رشد و توسعه پیدا کرده. 

برای مسافرانی که به شهر جلفا سفر می کنند و قصد اقامت در هتل دارند میتوان محل استقرار هتلها و سایر امکانات اسکان مسافران در جلفا  شامل کمپ سایتها، بومگردیها و سوئیتها را به چهار محدوده مهم تقسیم کرد.

  • محدوده نزدیک به بازار
  • داخل شهر 
  • جاده کلیسا
  • روستاهای جلفا

 هتلهای داخل شهر عموما از نوع هتل آپارتمان هستند. هتلهای جاده کلیسا قیمت بالاتری دارند. هتلهای نزدیک بازار جلفا به لحاظ قیمت متوسط هستند و بومگردیها ارزانتر از سایر گزینه ها هستند.

هتلهای جلفا در کدام قسمتهای شهر قرار گرفته؟

برای انتخاب یک هتل مناسب برای اقامت در شهر جلفا عوامل مهمی مثل قیمت و موقعیت و امکانات هتل و البته نظافت اون مدنظر مسافران و گردشگران هست. ما در ادامه مقاله سعی میکنیم اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری شما در انتخاب یک محل اقامت خوب فراهم کنیم. 

هتلهای پنج ستاره الزاما به معنای گزینه های بهتر برای اقامت نیستند. برخی از مسافران ترجیح میدهند شب خود را در یک اقامتگاه بومگردی روستایی بگذرانند تا ضمن آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی مردم منطقه، شانس خودشون رو برای میل کردن غذاهای محلی آذربایجان و چای ذغالی هم امتحان کنن. 

برای مشاهده لیست هتل، سوییت، هتل آپارتمان و اقامتگاههای بومگردی جلفا در هر محدوده فقط کافیه روی عبارت مربوطه کلیک کنید تا لیست هتلها و توضیحاتش برای شما نمایش داده بشه.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از هتلهای جلفا کافیست روی عکس آن کلیک کنید