معرفی امکانات و جاذبه های گردشگری منطقه حلفا

راهنمای گردشگری ارس یار، امکانات و جاذبه های گردشگری منطقه جلفا را به گردشگران معرفی میکنه. برای این هدف اطلاعات اصناف مختلف منطقه و به ویژه اصناف مرتبط با گردشگری نمایه میشن. هتلها و اقامتگاههای بومگردی، رستورانها، فروشگاهها و مراکز خرید، آیینهای مردمی، جاذبه های طبیعی روستاها و بناهای تاریخی شناسایی شده ودر این سایت گردآوری میشن . هدفمون اینه که مرجع آنلاین گردشگران منطقه باشیم.

شما هم به شبکه ارس یار بپیوندید.

رایگان و بدون هزینه یک صفحه اختصاصی رو وب سایت ارس یار داشته باشید. ↓

چرا نمایه آنلاین مشاغل و راهنمای گردشگری محلی مهمه؟

 

  • مثل دفتر تلفن که قبلا همه داشتن و الان دیگه منقضی شده، مثل کتاب اول و کتاب زرد و آگهی نامه های محلی. نمایه آنلاین کسب و کارها مهمه چون مرجعی هست که وقتی مردم دنبال یه جای خاص میگردن میان اونجا و جستجو میکنن. مثل دی جی کالا که حتی اگه ازش خرید نکنی میری و اطلاعات محصول و نظر دیگران را در مورد آن میخونی
  • چون به ما امکان میده با هم صنفی های خودمون در ارتباط باشیم، تصمیمات جمعی بهتری بگیریم و برای منافع گروهی مون چانه زنی کنیم. مثل اتحادیه
  • چون فردی که ساکن منطقه نیست میتونه بیاد تو سایتی که مرجع مشاغل هست، بگرده و محصولات و برندهای مورد علاقه اش رو به راحتی پیدا بکنه و بخره.  اینجوری حتی وقتی امکان مسافرت فراهم نیست، اصناف و کسبه میتونن به فروش اینترنتی اجناسشون ادامه بدن.
  • چون ما صنعتی ترین منطقه آزاد کشوریم. چون پتانسیلهای بسیار بالایی داریم. کلی کار اقتصادی داره انجام میشه اما هنوز مرجعی برای گردهم آیی و ساماندهی و نمایه این فعالان اقتصادی در فضای وب وجود نداره.