دسته: مراکز خرید جلفا

بازارچه مرزی جلفا الان دیگه شامل چندین مرکز خرید و بازار بزرگ شده؛ ولی قبلا کل بازار جلفا که بهش میگفتن بازار مشترک شامل محدوده ای به اندازه بازار روسها جلفا در حال حاضر بود با مغازه هایی در قالب دکه . مراکز خرید جلفا علاوه بر اینکه برای مسافران جلفا جذابیت دارن ، بسیار مورد علاقه کسانی هستن که تومسیر سفر به ارمنستان از جلفا توقف میکنن یا تو مسیر سفر به نخجوان از جلفا عبور میکنن. گروه دیگر بازدیدکنندکان از مراکز خرید جلفا اتباع ارمنستان و نخجوان هستند که با توجه به نوسانات نرخ ارز هر زمانی که خرید از جلفا مقرون به صرفه باشه، حضور پررنگی در مراکز خرید جلفا دارن. البته خریدهای این گردشگران خارجی جلفا الزاما با ریال نیست. اغلب اتباع نخجوان با مانات هم در جلفا خرید میکنن. با توجه به وجود صرافیهای جلفا که تقریبا همیشه موجودی مناسبی از مانات و لاری برای تنبدیل کردن دارند، صاحبان مغازه ها از این گردشگران خارجی خیلی استقبال میکنن.

مردم منطقه جلفا هم از شهرها و روستاهای اطراف به صورت دوره ای به مراکز خرید جلفا سر میزنن تا از محصولات جدیدی که ارائه میشه مطلع بشن. ما پیامهای زیادی از مخاطبین سایت و اینستاگرام ارسیار دریافت میکنیم مبنی بر اینکه

آیا مراکز خرید جلفا روزهای پنجشنبه و جمعه باز هستن یا نه؟

لازمه به اطلاع همه دوستان برسونیم که اتفاقا روزهای پنجشنبه و جمعه بیشترین تعداد مغازه ها تو مراکز خرید باز هستن. در ایام دیگر هفته ممکنه برخی از صاحبان فروشگاهها خیلی خودشون رو ملزم ندونن به بازکردن مغازه ولی چون در روزهای تعطیل و آخر هفته حجم مسافران جلفا و تورهای جلفا زیاد هست، بیشترین تعداد فروشگاهها در این روزها آماده ارائه محصولات به مسافران عزیز هستند.

البته فروشگاهها و مراکز خرید جلفا محدود به مواردی نمیشه که در حال حاضر خیلی معروف شدن و اتفاقا تعداد فروشگاههای بیشتری هم دارن و ما هم به طور اختصاصی تو ارسیار معرفی شون کردیم. فروشگاههای بزرگ دیگری هم در مرکز و مبادی شهر جلفا وجود دارن که محصولاتی با توع و کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میکنن.

اسفند 23
سیتی سنتر جلفا

با یه پیاده روی کوتاه از میدان عاشورا به سمت میدان گمرک جلفا میتونید مراکز تجاری مهم جلفا رو ببینید. به فاصله کمتر از یک کیلومتر میتونید بازار روسها در سمت چپ، بازار آراز، سیتی سنتر، مرکز خرید ایرانیان، نمایندگی کریستال پاشاباحچه در جلفا و تعداد زیادی مغازه بزرگ دیگر را در سمت راست ببینید.

اسفند 23
معرفی بازار روسهای جلفا-روس بازاری

در حال حاضر بخشی از این بازار سرپوشیده و قسمتی سر باز است. انواع پوشاک زنانه و مردانه شوینده ها و لوازم بهداشتی و خوراکی با توع بالا در این بازار پیدا میشود. بر خلاف بازار آراز و مجتمع های تجاری جدید در این بازار لباس راحتی زنانه، لباس کودک و لباس زیر چندان زیاد نیست. در عوض میتوانید لباسهای مردانه را با تنوع و کیفیت بالا پیدا کنید.

اسفند 23
معرفی بازار آراز جلفا

مرکز تجاری بازار آراز در نزدیکی مرکز خرید سیتی سنتر جلفا واقع شده و درواقع بعضی از مغازه های بازار آراز جلفا یکی از دربهایشان به بازار آراز و درب دیگرشان به سیتی سنتر باز میشود.

اسفند 23
معرفی مرکز خرید ستارخان جلفا

همانطور که گفتیم بیش از 600 واحد تجاری در این مرکز مشغول فعالیت هستند. اکثر برندها و محصولات معتبر که در هر یک از مرازک خرید دیگر جلفا، دارای مرکز فروش هستند؛ در مرکز خرید ستارخان ارس هم شعبه ای دایر کرده اند. لذا شما میتوانید با خیال راحت درصد بالایی از همه چیزهایی که میخواستید از جلفا بخرید را اینجا پیدا کنید