معرفی امکانات و جاذبه های گردشگری جلفا-راهنمای گردشگری ارس یار-

معرفی راهنمای گردشگری ارس یار

راهنمای جامع گردشگری به چه دردی میخورد؟ 

کسانی که قصد سفر به جلفا (و یا هر شهر دیگری) را دارن سعی میکنن از منابع مختلف اطلاعات جمع کنن. مراکز خرید جلفا رو بشناسن، جاذبه های گردشگری و دیدنیهای منطقه رو شناسایی کنن، هتل ها و اقامتگاههای سنتی رو بررسی کنن و البته تحقیق کنن ببینن چه رستورانهایی برای تهیه غذا در دسترس هست.

زمان و بودجه هر شخص محدوده و محدودیتی داره. بنابراین همه دوست دارن بهترین استفاده رو از زمان اقامت در جلفا ببرن و خاطرات خوبی داشته باشن.

 

 

چرا راهنمای گردشگری ارس یار برای سفر به جلفا بهترین گزینه است؟ 

راهنمای گردشگری ارس یار با هدف ارائه اطلاعات به مسافران جلفا راه اندازی شده. اگر چه اطلاعات سفر رو تا یه حدی میشه با جستجو و سر زدن به سایتهای متعدد و پرس و جو از مسافران قبلی به دست آورد اما کلی زمان میبره و مطمئنا هیچ کدوم نمیتونن به همه سوالات یه گردشگر پاسخ بدن. راهنمای گردشگری ارس یار به همه سوالات شما درباره سفر به جلفا پاسخ میده.

ما یک راهنمای محلی و تخصصی هستیم. سالها تجربه برگزاری تورهای تفریحی داخلی و خارجی رو با خودمون به همراه داریم. از حساسیتها و نیازهای مسافران و گردشگران مطلع هستیم و ارتباط مستمر با مسافران و البته با اصناف فعال منطقه در حوزه گردشگری باعث میشه همیشه اطلاعات جدیدی رو ارائه کنیم.

علاقه مندان مسافرت به جلفا میتونن برای

به ما مراجعه کنن.

از تمامی دوستانی که تجربه سفر به جلفا را دارند دعوت میکنیم نظرات خودشون در مورد مراکزی که بازدید کردن، کیفیت خدمات هتل ها و اقامتگاههای بومگردی، کیفیت غذای رستورانها، تجربه خرید از جلفا و البته سفرنامه های خودشون را برای ما بفرستند تا به نام خودشان در سایت منتشر کنیم.

به این ترتیب مسافران و گردشگران بعدی میتونن از تجربه سفر شما استفاده کنن.

همچنین این باعث میشه تا مراکز خرید، مراکز تفریحی و مراکز خدماتی مثل هتلهاو رستورانها خودشون رو در معرض ارزیابی شما ببینند و برای ارائه خدمات هرچه بهتر تلاش کنن.

منافع این کار در بلند مدت، رشد کمیت و کیفیت تسهیلات گردشگری و خوشحالی و رضایت بیشتر مسافران و مردم محلی خواهد بود. 

صاحبان کسب و کارها و به ویژه اصناف و کسبه مرتبط با موضوع گردشگری

  • صاحبان هتل و اقامتگاه،
  • مدیران رستوران، کافی شاپ، شیرینی فروشی
  • مدیران مراکز خرید و صاحبان فروشگاه 

و سایر اصناف که تمایل دارند خدمات و محصولات خود را از طریق ارس یار به مسافران و گردشگران  معرفی نمایند؛ میتوانند از طریق لینک معرفی کسب و کارها،؛ آگهی رایگان مربوط به کسب و کار خود را در ارس یار ثبت کنند.

دوستانی که دست به قلم یا دست به دوربین هستند و دوست دارند در مورد دیدنیهای روستا و منطقه خودشان اطلاعات بیشتری را با سایرین به اشتراک بگذارند میتوانند در قالب خبرنگاران افتخاری ارس یار با ما همکاری کنند. 

عکسها، مقالات و پستهای ارسال شده توسط این دوستان با نام خودشان و با ذکر آدرس صفحه اینستاگرام یا آدرس سایت/وبلاگ شخصی شان در ارس یار منتشر خواهد شد.